Żuki zaczęły grać

IMG 2452

Pomimo licznych apeli i ogłoszeń inauguracja rozgrywek unihokeja młodzików i młodziczek w Rakoniewicach odbyła się przy raczej umiarkowanym zainteresowaniu, ale ci którzy przyszli nie szczędzili gardeł dopingując swoją drużynę.

Pierwszy mecz w historii młodzicy Żuków Rakoniewice rozegrali z Dwudziestką Poznań przed południem 23 listopada 2013 r. Pojedynek ten  zakończył się, co prawda przegraną Żuków 5:1, ale wyniki nie były dziś najistotniejsze.  Pierwszą w historii tego sportu w Rakoniewicach bramkę zdobył grający z numerem 8 Wojciech Przybysz.

W trzech rozegranych dziś meczach młodzicy Żuków odnieśli jedno zwycięstwo i dwie porażki zajmując ostatecznie 3 miejsce w rozgrywkach, natomiast młodziczki zajęły 4 miejsce notując 1 remis i dwie porażki.

Jednak w tych rozgrywkach nie liczył się wynik. Chodziło o to, aby każdy z zawodników, który sumiennie i regularnie trenował mógł zagrać. Nie chodziło o selekcję najlepszych. Wyniki były sprawą drugorzędną, a najważniejsza była możliwość reprezentowania swojego klubu, miasta, dodajmy historycznego reprezentowania.

[good-old-gallery id=”9049″]

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x