Zmiana w rakoniewickim komisariacie

Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Wielkopolskim podinspektor Roma Figaszewska wręczyła awans na stanowisko kierownika Ogniwa Prewencji i Ruchu Drogowego Komisariatu Policji w Rakoniewicach młodszemu aspirantowi Karolowi Wachnikowi.

W poniedziałek 7 maja br. w Sali Konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim odbyła się uroczystość wręczenia rozkazów personalnych dwóm policjantom, którzy awansowali na stanowiska kierownicze.

Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Wielkopolskim podinspektor Roma Figaszewska wręczyła rozkazy starszemu aspirantowi Łukaszowi Zwierzchowskiemu awansując policjanta na stanowisko kierownika Ogniwa Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim oraz młodszemu aspirantowi Karolowi Wachnikowi z awansem na stanowisko kierownika Ogniwa Prewencji i Ruchu Drogowego Komisariatu Policji w Rakoniewicach.

Pani Komendant pogratulowała awansowanym wyrażając jednocześnie nadzieję na bardzo dobrą dalszą współpracę w służbie na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

W uroczystościach udział wzięli również: młodszy inspektor Piotr Papież Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim, aspirant sztabowy Tomasz Górny Komendant Komisariatu Policji w Rakoniewicach oraz podkomisarz Artur Ratajczak Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim.

KPP Grodzisk Wlkp

 

Wybrane dla Ciebie