Wybrano sołtysów i rady sołeckie w Gminie Rakoniewice

We wrześniu i październiku przeprowadzone zostały w Gminie Rakoniewice zebrania, na których wybrano sołtysów i rady sołeckie na VIII kadencję 2018 – 2023.

Poniżej lista sołectw z informacją o wyniku wyborów sołtysów i rad sołeckich, opublikowana pod koniec listopada w Biuletynie Informacji Publicznej.

.Sołectwo – termin Zebrania WiejskiegoNazwisko i imię sołtysaSkład Rady Sołeckiej
1.Adolfowo – 20.09.2018 r.Weiss Krzysztof   Elżbieta Birk   Damian Michalak   Stefan Weiss
2.Blinek – 25.09.2018 r.Nina Marcinowska    Justyna Nowak    Teresa Kokocińska    Marcin Jęsiek    Roman Binek
3.Błońsko – 26.09.2018 r.Zygmunt Roguszka    Małgorzata Buda    Renata Krajewska    Iwona Nawracała    Robert Umiński    Robert Waszkowiak
4.Cegielsko – 19.09.2018 r.Tadeusz Hoffmann    Bartosz Weiss    Mirosław Wieczorek    Dariusz Kliś    Tomasz Żurek
5.Drzymałowo – 18.09.2018 rTadeusz Drzymała    Zbigniew Waligóra    Maria Jacyno    Anna Kołazińska
6.Elżbieciny – 11.10.2018 r.Marcin Konieczny    Aniela Ruta    Andrzej Tomiak   Patryk Zandecki
7.Głodno – 10.10.2018 r.Dariusz Mikołajczyk   Damian Kisielewicz   Adam Świadkiewicz   Ewelina Broczkowska
8.Gnin – 08.10.2018 r.Jan Drozdowski    Arkadiusz Kowalczak    Michał Popiół    Krystyna Banaszuk
9.Gola – 25.09.2018 r.Daniel Suchowierski    Mariusz Zwanzig    Bogumiła Pawłowska   Anna Myszkowska   Piotr Karolczak   Konrad Weiss
10.Goździn – 11.10.2018 r.dokończenie Zebrania : 26.10.2018 r.Anita Napierała    Marzena Kaczmarek    Ewa Kaczor   Małgorzata Ludef   Zbigniew Andrys   Wioletta Olejnik   Szymon Andrzejewski
11.Jabłonna – 18.10.2018 r.Ewa Prządka   Józef Bernakiewicz   Marlena Mądra   Lucyna Stankowska   Krzysztof Wasilewski   Marzena Dębicka   Łukasz Zboralski   Bartosz Matuska
12.Komorówko – 26.09.2018 r.Agnieszka Radna   Krystyna Weiss   Jarosław Dziwis   Roksana Konieczna   Bartosz Janowski   Ireneusz Olejniczak  Tomasz Woźny
13.Kuźnica Zb. – 09.10.2018 r.Jarosław Ceglarek     Jan Skrzypczak     Janina Łapińska     Karolina Laskowska
14.Łąkie – 12.10.2018 r.Halina Wajs   Sławomir Hamrol   Józef Szczepaniak   Maria Jenek   Piotr Adamczak   Piotr Szymaniak   Marek Gdeczyk   Tomasz Kruk
15.Łąkie Nowe – 20.09.2018 r.Karol Matysiak   Paweł Hofman   Leszek Kwiatkowski  Arkadiusz Marcinkowski  Szczepan Paulus  Sławomir Przybyła
16.Narożniki – 16.10.2018 r.Wiesław Borowski  Zbigniew Ratajczak  Anita Flieger  Krystyna Ratajczak
17.R – ce wieś – 16.10.2018 r.Andrzej Kubiak  Agnieszka Biegaj  Krystyna Figler  Grzegorz Marciniak
18.Rataje – 08.10.2018 r.Grzegorz Brzeziński  Jarosław Jaskulski  Paweł Przymuszała  Julita Kaźmierowska  Tomasz Kawala
19.Rostarzewo – 19.10.2018 r.Joanna Krysmann  Zbigniew Wilk  Bożena Janowicz  Małgorzata Andrzejewska  Piotr Lulkiewicz  Wojciech Bronka  Gabriela Cielecka  Marcin Tatarynowicz
20.Ruchocice – 17.10.2018 r.Marek Tata  Agnieszka Słomska  Zuzanna Brus  Karol Konieczny  Julita Józefczak  Andrzej Kaczmarek  Dawid Zandecki  Martyna Łabińska
21.Stodolsko – 10.10.2018 r.Piotr Krawczyk  Wiesław Weigt  Grzegorz Krajewski  Andrzej Moszyński  Łukasz Ratajczak  Robert Majchrzycki
22.Tarnowa – 15.10.2018 r.Dawid Wieczorek   Leszek Joksz   Andrzej Rządkowski  Danuta Adam  Karolina Wieczorek  Ewa Ceglarek  Przemysław Piątkowski  Pelagia Kasprowiak
23.Terespol – 15.10.2018 r.Marek Sadowski  Przemysław Kubaczyk   Katarzyna Krajewska   Edyta Barska   Jolanta Ratajczak   Marzena Frąckowiak   Urszula Romanowska
24.Wioska – 17.10.2018 r.Bogdan Schulz   Tomasz Tadeusz   Paweł Lepa   Szymon Tadeusz  Andrzej Michalski  Mateusz Cylny
25.Wola Jabłońska – 09.10.2018 r.Władysława Bimkiewicz  Jan Świergiel  Karolina Kuryj-Kiszkurno  Beata Cylna  Jagoda Bimkiewicz  Marek Andrzejewski
26.Zarząd Osiedla 
w Rakoniewicach – 18.09.2018 r.
Agnieszka Ciesielska – Przewodnicząca Zarządu OsiedlaZarząd Osiedla :  Mariola Kalemba  Żaneta Kruk  Małgorzata Przybysz

Darmowa aplikacja na androida. Aktualne informacje i komentarze z PGO24 na Twoim smartfonie.Aplikacja PGO24

Polub PGO24 na Facebooku, aby być na bieżąco!