Wolsztyn: “Obudź swój potencjał” – coś dla młodych szukających pracy

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lesznie oraz Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Wolsztynie prowadzą rekrutację do projektu „Obudź swój potencjał”.

Finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego projekt jest realizowany w 6 województwach Polski. Udział w projekcie jest bezpłatny dla jego uczestników. Skierowany jest on do wszystkich osób z woj. wielkopolskiego w wieku 18-24 lata, niepracujących, nieuczących się i niezarejestrowanych w urzędzie pracy.

Obecnie naszą ofertę kierujemy do tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych, którzy z różnych powodów nie będą kontynuować edukacji (np. nie dostali się na studia) i nie mogą znaleźć pracy, ale też do wszystkich, którzy spełniają powyższe kryteria.

Oferujemy im możliwość zdobycia nowego zawodu (realizujemy kursy zawodowe), odbycia trzymiesięcznego płatnego stażu zawodowego (czyli tak wymagane dziś na rynku pracy doświadczenie zawodowe), kurs na prawo jazdy, komputerowy ECDL, językowy, przedsiębiorczości, a dodatkowo, co jest nowością w tym roku, warsztaty wizerunkowe i zakupy ze stylistą, których koszty pokryjemy.

Zgłosić można się do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lesznie przy ul. Pułaskiego 9A – tel. 65 529 41 79  lub do Hufca Pracy w Gostyniu przy ul. Ogrodowej 9/2, tel. 65 572 10 16 lub do Młodzieżowego Centrum Kariery w Wolsztynie przy ul. Żeromskiego 16, tel. 68 347 22 03.

– informuje Joanna Ratajczak – specjalista ds. rozwoju zawodowego Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lesznie

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *