Wjechał do rowu. Wracał z dyskoteki i był pijany.

Obywatel Ukrainy wjechał samochodem do przydrożnego rowu. 20-latek bawił się prawie całą noc na terenie jednej z dyskotek. Po przebadaniu policjanci stwierdzili, że był pijany. Nie miał również uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Młody kierowca został zatrzymany przez grodziskich policjantów. Po wytrzeźwieniu zostały mu przedstawione zarzuty. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

3 grudnia około godz. 4:00 nad ranem doszło do zdarzenia na drodze powiatowej Rakoniewice – Łąkie. Z ustaleń policjantów wynika, że 20-letni obywatel Ukrainy kierując samochodem marki VW Golf w pewnym momencie nie opanował pojazdu i zjechał z drogi do przydrożnego rowu. Jak się okazało mężczyzna miał w sobie ponad 2 promile alkoholu. Nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Kierowca został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

Postępowanie w sprawie prowadzą policjanci kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wybrane dla Ciebie