Wita Team pozostaje na fotelu lidera rakoniewickiej ligi halowej

IMG 0006

W niedzielę (13.12.) w Rakoniewickiej Hali Sportowej rozegrana została przedostatnia VIII kolejka pierwszej rundy, VII edycji Rakoniewickiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Najciekawiej zapowiadał się mecz lidera rozgrywek, zespołu Wita Team z drugą drużyną ligi zespołem Old Boys Rakoniewice.

Pierwszą bramkę w meczu lidera z wiceliderem zdobywają zawodnicy Old Boys, lecz radość nie trwała zbyt długo, gdyż zespół Wita Team błyskawicznie doprowadził do wyrównania. Zespół Old Boys ponownie wychodzi na prowadzenie, ale i tym razem zawodnicy Wita Team najpierw doprowadzają do remisu i idą za ciosem, zdobywając kolejne dwie bramki, Tym samym ustalają wynik spotkania 4:2 dla Wita Team. Old Boys Rakoniewice przegrywając swój mecz spadli na miejsce trzecie ustępując fotel wicelidera drużynie Fornasia Ruchocice, który pokonał 8:2 zespół FC Myste ŁaŁe. W rozgrywkach ligowych coraz lepiej radzi sobie zespół FC Barca Wielichowo, który odnotował swoje drugie zwycięstwo i awans na miejsce 7.

Za tydzień rozegrana zostanie ostatnia IX kolejka pierwszej rundy spotkań. W związku z zakończeniem pierwszej rundy Organizator dopuszcza wymiany dwóch zawodników zgłoszonych wcześniej do rozgrywek z zachowaniem określonych zasad. Szczegółowe informacje u organizatora.

Wyniki ósmej kolejki:

Goździn – FC Barca Wielichowo 2:3
Święci Rakoniewice – Coco Jambo Ruchocice 5:0
Rakosharks Rakoniewice – KM Car 3:0
Old Boys Rakoniewice – Wita Team Rakoniewice 2:4
Fornaś Ruchocice – FC Myste ŁaŁe 8:2

Tabela pierwsze pięć miejsc
Wita Team Rakoniewice 19 pkt. 41-17
Fornaś Ruchocice 18 pkt. 50-14
Old Boys Rakonce 16 pkt. 19-15
Coco Jambo 15 pkt. 26-16
Rakosharks Rakoniewice 15 pkt. 25-19

Kolejna kolejka spotkań zaplanowana została na 20.12.2015.od godz. 14.00

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x