Wręczenie kart motorowerowych w Rostarzewie

2

Karta motorowerowa to dla wielu młodych ludzi „pierwsze” upragnione prawo jazdy. 27 marca podczas uroczystego apelu w Zespole Szkół w Rostarzewie odbyło się wręczenie nabytych uprawnień. W czasie spotkania policjant przypomniał jak wielka odpowiedzialność spoczywa na wszystkich uczestnikach ruchu – zwłaszcza tych najmłodszych…

Punktualnie o godzinie 10:00 rozpoczął się uroczysty apel uczniów Zespołu Przedszkolno Szkolno Gimnazjalnego w Rostarzewie. Na wspólne spotkanie z uczniami, Dyrekcja Szkoły zaprosiła przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Głównym założeniem apelu było wręczenie uczniom kart motorowerowych. Przybyły na miejsce policjant korzystając z okazji omówił również elementarne zasady bezpiecznej zabawy w czasie wolnym od zajęć.

St. sierż. Kamil Sikorski zanim przystąpił do wręczania kart motorowerowych przypomniał o najważniejszych kwestiach niezbędnych podczas poruszania się skuterem po drogach publicznych. Zgromadzeni uczniowie z entuzjazmem przyjęli wszystkie przekazane rady obiecując skrupulatne ich realizowanie.

[good-old-gallery id=”7517″]

Korespondencja KPP Grodzisk Wlkp.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x