W Rostarzewie jest spokojnie

rzecznik

Policjanci nie otrzymywali zgłoszeń o zakłóceniach ciszy nocnej i spokoju publicznego w miejscowości Rostarzewo od czasu, kiedy kilka miesięcy temu doszło do zatrzymania czterech awanturujących się mężczyzn. Wówczas podczas wykonywania czynności w pobliżu jednego z lokali policjanci w celu zapewnienia porządku oddali strzał ostrzegawczy, który odbił się głośnym echem po okolicy.

Radna Gabriela Cielecka na jednej z sesji Rady Miejskiej w Rakoniewicach poruszyła temat odbywających się w tym barze imprez, które miały zakłócać spokój mieszkańców. Mówiła, że “mieszkańcy skarżą się, dzwonią na policję” (cytat z protokołu sesyjnego) [czytaj na ten temat]

Rzecznik grodziskiej policji st. sierż. Kamil Sikorski poinformował, że po tych informacjach komisariat w Rakoniewicach zwiększył częstotliwość patroli w miejscowości Rostarzewo. W wyniku przeprowadzonej kontroli w jednym z lokali wykryto pewne nieprawidłowości, jednak generalnie policja ocenia stan bezpieczeństwa w Rostarzewie jako zadowalający. Proszę posłuchać wypowiedzi rzecznika.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
anonim
anonim
6 lat temu

Czyli imprezy nie zakłócają spokoju mieszkańców tylko spokój radnej 😉 Nie rozumiem dlaczego radna nie powiedziała, że JEJ to przeszkadza tylko posłużyła się mieszkańcami Rostarzewa? Wstyd.

1
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x