Na Temat: “Brutalna napaść w środku nocy” w Rakoniewicach

IMG 3436

Na os. Drzymały w Rakoniewicach doszło do pobicia – informuje dzisiejsze wydanie Tygodnika Nadobrzańskiego Na Temat w artykule “Brutalna napaść w środku nocy”. Do zdarzenia doszło w nocy z 29 na 30 lipca.

Około 3. nad ranem czterech młodych mężczyzn zjawiło się przed jednym z domów w Rakoniewicach na os. Drzymały.

Wg relacji świadków przytaczanej przez tygodnik mężczyźni głośno dobijali się do drzwi, a kiedy domownicy otworzyli – weszli do budynku i zaczęli wszystkich bić. Z relacji kobiety poszkodowanej w zajściu wynika, że sprawcy “przyszli po syna”.

Na miejscu pojawiła się Policja, która przesłuchała poszkodowanych. Pobite osoby pojechały poddać się obdukcji do szpitala w Wolsztynie i Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Pobici mieszkańcy wskazali sprawców tego zdarzenia. Wg informacji gazety do wskazanych sprawców dotarli policjanci. Sprawą zajmuje się Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wielkopolskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wielkopolskim.

Na chwilę obecną policja nie udziela informacji. Zwróciliśmy się do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wielkopolskim z pytaniem o podejmowane w tej sprawie czynności. Wrócimy do tematu po uzyskaniu odpowiedzi.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x