Na Temat: “Brutalna napaść w środku nocy” w Rakoniewicach

Na os. Drzymały w Rakoniewicach doszło do pobicia – informuje dzisiejsze wydanie Tygodnika Nadobrzańskiego Na Temat w artykule “Brutalna napaść w środku nocy”. Do zdarzenia doszło w nocy z 29 na 30 lipca.

Około 3. nad ranem czterech młodych mężczyzn zjawiło się przed jednym z domów w Rakoniewicach na os. Drzymały.

Wg relacji świadków przytaczanej przez tygodnik mężczyźni głośno dobijali się do drzwi, a kiedy domownicy otworzyli – weszli do budynku i zaczęli wszystkich bić. Z relacji kobiety poszkodowanej w zajściu wynika, że sprawcy “przyszli po syna”.

Na miejscu pojawiła się Policja, która przesłuchała poszkodowanych. Pobite osoby pojechały poddać się obdukcji do szpitala w Wolsztynie i Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Pobici mieszkańcy wskazali sprawców tego zdarzenia. Wg informacji gazety do wskazanych sprawców dotarli policjanci. Sprawą zajmuje się Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Wielkopolskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wielkopolskim.

Na chwilę obecną policja nie udziela informacji. Zwróciliśmy się do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wielkopolskim z pytaniem o podejmowane w tej sprawie czynności. Wrócimy do tematu po uzyskaniu odpowiedzi.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *