Porażka Sokoła w Pucharze Polski

Sokół Rakoniewice uległ Pieczarce w Wielichowie 2:1 (1:0) w meczu III rundy Pucharu Polski. Bramka dla Sokoła padła w 77 minucie po zamieszaniu w polu karnym po dośrodkowaniu Tomasza Mikołajczaka piłką w słupek trafił Oskar Wajs, dobijał Piotr Leśnik, ale ostatecznie do bramki trafił Mateusz Hajder.

Gospodarze zdobyli pierwszego gola w 21 minucie meczu po uderzeniu z rzutu wolnego, a zwycięska bramka padła z rzutu karnego na 8 minut przed końcem meczu, po zagraniu ręką Mateusza Hajdera. Od 80 minuty zespół z Rakoniewic grał w 10. Po urazie którego doznał Adrian Gracz na ławce rezerwowych Sokoła zabrakło zawodników do zmiany.

Najbliższy mecz ligowy Sokół rozegra w sobotę 14 września o godz. 16.00 z Lipnem Stęszew.