Sokół Rakoniewice pokazuje na co przeznaczył wpływy z 1% podatku

Każdy z nas, podatników,  ma przywilej przekazania 1% odprowadzanego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Warto z niego korzystać. Jest to proste i nic nie kosztuje, a może przynieść potrzebującym wiele dobra.

Klub Sportowy Sokół Rakoniewice z przekazanego 1% podatku za rok 2016 otrzymał kwotę 3436,47 zł od Fundacji Studenckiej “MŁODZI – MŁODYM”. Podobnie jak rok temu i w tym roku Sokół zwraca się z prośba o wsparcie.

Zebrana w ubiegłym roku kwota pozwoliła nam zrefundować zakup sprzętu sportowego pomocnego w ćwiczeniach ukierunkowanych na prewencję urazów w piłce nożnej (50 gum elastycznych, 24 maty do ćwiczeń, 24 poduszki sensomotoryczne, 20 wałków/rollerów, 12 piłek lekarskich, gumową piłkę fitness). Zamówiliśmy też również cztery torby medyczne wraz artykułami pomocy medycznej. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przekazały swój 1% podatku za rok 2016 na rzecz Sokoła.

– mówi Prezes Sokoła Rakoniewice Patryk Lipiński.

Osoby, które chcą przekazać swój 1% podatku na klub za rok 2017 mogą tego dokonać wpisując przy wypełnianiu PIT w formularzu:

KRS: 0000270261

Cel szczegółowy: KS SOKÓŁ RAKONIEWICE 4237

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *