Smoki Rakoniewice na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

W dniu 5 listopada w Jarocinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim.

Trzech reprezentantów UKS SMOKI Rakoniewice stanęło do walki o medale w najmłodszej kategorii wiekowej.

Dla młodzików są to najważniejsze zawody w roku treningowym.

Po emocjonujących startach w konkurencjach sprawnościowych, nastąpił czas na rezegranie walk.

Ostatecznie bo zaciętych walkach młodzi adepci taekwondo olimpijskiego zdobyli :

Srebro – Magdalena Turała

Brąz – Kornelia Szymkowiak

Niestety nasz najmłodszy zawodnik Oskar Sarosiek, dla którego był to debiut na zawodach tej rangi, nie zdobył miejsca medalowego. Zarówno on jak i pozostali zawodnicy zdobyli cenne doświadczenie, które na pewno będzie procentowało w przyszłości.

W zawodach wystartowali również inni wychowankowie trenera Krzysztofa Frankiewicza z Kościana i Wolsztyna.