Skorzystaj z promocji w Biedronce i już dziś przygotuj się na Wielkanoc

Z czym kojarzą się Święta Wielkanocne? Większość z nas z pewnością wymieni kolorowe pisanki, tradycyjne dania takie jak żurek czy biała kiełbasa, a także bogato zdobione mazurki.

Aby przygotować wszystko na czas, warto sporządzić listę potrzebnych produktów i wcześniej wybrać się na zakupy. Wszystko, czego nie może zabraknąć na wielkanocnym stole, klienci znajdą w najnowszej ofercie Biedronki, obowiązującej od 26 marca.

Aby ułatwić klientom spokojne przygotowania do Wielkanocy, sieć Biedronka z wyprzedzeniem, co tydzień, proponuje kolejne odsłony świątecznej oferty. Produkty zaprezentowane w najnowszym folderze pt. „W tym tygodniu. Wszystko na wielkanocny stół” dostępne są od 26 do 31 marca albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów.

– Doświadczenia z poprzednich lat pokazują, że nasi klienci po pierwsze na zakupy wybierają się w weekend poprzedzający święta, natomiast największy ruch obserwujemy w środę, czwartek i piątek przypadające bezpośrednio przed Wielkanocą. W tym roku zachęcamy naszych klientów, aby świąteczne przygotowania rozpoczęli już dziś

– mówi Jakub Jurkowski, Dyrektor Kategorii w Dziale Zakupów Jeronimo Martins Polska.

Wśród produktów, które w ubiegłym roku przed Świętami Wielkanocnymi zyskały największą popularność w stosunku do standardowego, nieświątecznego tygodnia, były: chrzan tarty, biała kiełbasa oraz budynie.

W tygodniu poprzedzającym święta klienci częściej sięgają też po jaja Moja Kurka, śledzie Marinero, zielony groszek Nasza Spiżarnia, majonezy czy produkty służące do przygotowania ciast (np. gotowe kremy Twój Deser czy owoce w puszce Nasza Spiżarnia). Co ciekawe, klienci chętniej kupują także mięsa, które rzadziej goszczą na polskich stołach, takie jak królik czy kaczka marki Kraina Mięs. Widać też, że coraz większą uwagę klienci zwracają nie tylko na to, co przygotują do postawienia na wielkanocnym stole, ale również na świąteczny wystrój wnętrz. Sieć Biedronka, jak co roku, proponuje atrakcyjny wybór ciętych kwiatów, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. W aktualnej ofercie dostępne są m.in. tradycyjne róże, wiosenne żonkile i goździki, a także rośliny doniczkowe, np. rododendron, bukszpan czy kalanchoe w wielkanocnej doniczce.

Pełna oferta „W tym tygodniu. Wszystko na wielkanocny stół” dostępna jest na stronie: http://www.biedronka.pl/.

Warto wspomnieć, że większość sklepów Biedronka będzie otwarta w najbliższy piątek, 30 marca, do godziny 22:00, a w wybranych lokalizacjach nawet do godz. 23:00. Natomiast w sobotę, 31 marca, placówki będą czynne do godz. 13:00. By zapewnić jak najlepszą obsługę klientów, w okresie wzmożonego ruchu w sklepach planowana jest większa liczba pracowników niż w standardowym tygodniu.

Informacja prasowa Jeronimo Martins Polska

 

Wybrane dla Ciebie