Remont ratusza w Rostarzewie – wkrótce poznamy wykonawcę

rostarzewo

2 grudnia 2014 r. Gmina Rakoniewice ogłosiła przetarg nieograniczony na wykonanie rewitalizacji zabytkowego ratusza w miejscowości Rostarzewo oraz zmianę jego sposobu użytkowania z przeznaczeniem na regionalną Izbę Pamięci.

Zamówienie obejmuje w szczególności: roboty murarskie; tynki wewnętrzne renowacyjne ścian parteru oraz tynki i wykładziny z płyt gk piętra; roboty rozbiórkowe posadzek i stropów ścian I piętra; roboty ciesielskie; wzmacniające ścian i stropów ściany piętra; podłogi i posadzki; schody drewniane; stolarka okienna i drzwiowa; więźba dachowa; impregnacje i izolacje; dach; roboty malarskie; elewacje; elementy zewnętrzne; kominy i wywóz gruzu; instalacja odgromowa; instalacja wodno-kanalizacyjna instalacja elektryczna; instalacja alarmowa; przyłącze gazowe; ogrzewanie gazowe oświetlenie zewnętrzne; instalacja alarmowa ppoż.; zegar; chodniki; inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza.

Jako osobną pozycję należy wycenić w kosztorysie ofertowym i ofercie usunięcie drzew szt. 4 (wycięcie + usunięcie karp) – zawiezienie drzewa do ZUK w Rakoniewicach Sp. z o.o.

Wykonawca ponosi opłatę za zajęcie pasa drogowego i pozostałe opłaty związane z tymczasową organizacją ruchu i zabezpieczeniem DK 32 podczas prac.

Dokumentacja tymczasowej organizacji ruchu i zezwolenie leży po stronie Gminy Rakoniewice.

Remont potrwa wg założeń 170 dni. Zadanie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013.

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert mija 22.12.2014 o godzinie 10:00

Szczegóły:

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x