Tym razem wygrała zabawa!!!

DSC 0968

W sobotę 13 września 2014 r. po raz kolejny dzieci z Gminy Rakoniewice spotkały się na rakoniewickim rynku, w celu dokończenia turnieju Unihokeja, który przed wakacjami został brutalnie przerwany przez ulewny deszcz. Tym razem pogoda dopisała, co zaowocowało dużym zainteresowaniem turniejem wśród dzieci i mieszkańców Rakoniewic.

Turniej został oficjalnie otwarty przez v-ce Burmistrza Rakoniewic – Arkadiusza Pawłowskiego.

Do udziału w turnieju zgłosiło się 8 drużyn, które zostały podzielone, na dwie grupy. Mecze grupowe odbywały się w myśl zasady „każdy z każdym”.

Po razie grupowej odbył się turniej na najlepszego strzelca,  który polegał na strzelaniu do… poprzeczki lub słupka. Najlepszymi okazali się: Mateusz Adamczak, Maja Szymaniak, którzy w nagrodę otrzymali profesjonalne kije unihokejowe i piłki.

Kolejnym etapem turnieju były półfinały, w których zmierzyli się: Dragon Balls – Forever Young i Army – Grzmotomocni.

Do wielkiego finału awansowali DRAGON BALLS i ARMY. Ostatecznie w finale zwyciężyli „Dragoni” 15:5 !!!, którzy również w nagrodę otrzymali kije do Unihokeja.

Turniej został zorganizowany przez Gminę Rakoniewice i Zakład Usług Komunalnych w Rakoniewicach.

Po zawodach na wszystkie dzieciaki czekała niespodzianka, którą była pizza ufundowana przez Restaurację „Siódemka”. „ W czerwcu przegraliśmy bitwę z deszczem…. ale już dziś triumfowaliśmy razem ze słońcem”

Zwycięzcami okazały się tak naprawdę wszystkie dzieci, które zamiast siedzieć przed komputerem, spędziły sobotni dzień na zabawie połączonej ze sportową rywalizacją.

/Dragon Balls – Marcelina Adamczak, Wojciech Przybysz, Dawid Kmiecik/ – skład zwycięskiej drużyny

 

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x