Rakoniewicka Liga Halowa wróciła po dwutygodniowej przerwie

Po dwóch tygodniach przerwy w rozgrywkach w niedzielę 10 grudnia rozegrana została dziesiąta kolejka Rakoniewickiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej.

Jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań, które mogło wpłynąć na zamianę miejscami w tabeli, był mecz wicelidera RAKOSHARKS z trzecią drużyna TREFNY KICKER. Mecz bardzo dobrze ułożył się dla RAKOSHARKS, którzy prowadzili już 4:1, ale to nie pozwoliło na spokojną grę do końca, gdyż TREFNI doprowadzili do stanu 4:3 i końcowy rezultat wciąż był otwarty. Ostatecznie w końcówce RAKOSHARKS strzelają piątą bramkę i wygrywają niedzielne starcie 5:3. Po porażce zawodnicy TREFNEGO czekali na rezultat ostatniego meczu pomiędzy PO SOBOCIE i TRANS PL, bo wygrana TRANS PL oznaczała spadek TREFNYCH na czwarte miejsce. TRANS PL wykorzystał swoją szansę i pokonał PO SOBOCIE 2:0.

Liderujący w tabeli FORNAŚ w drugim niedzielnym meczu pokonał wysoko FC SPARTAN 6:1. Kolejne spotkanie to rywalizacja ZIELIŃSKI TEAM z FAN CLUB BARCA. Wygrana ZIELIŃSKIEGO pozwalała na krok w górę tabeli przy korzystnym rezultacie w spotkaniu OLD BOYS z PRIMADENT TEAM. ZIELIŃSKI TEAM wykonali plan, pokonując FAN CLUB BARCA 4:0 i czekali z niecierpliwością na pojedynek OLD BOYS z PRIMADENT TEAM.

W czwartym spotkaniu zmierzyli się OLD BOYS z PRIMADENT TEAM, oba zespoły przed niedzielnym pojedynkiem na koncie zgromadziły po 14 punktów. Pierwsza bezbramkowa połowa wskazywała, że obydwa zespoły grają bardzo ostrożnie i nie podejmują zbyt pochopnych decyzji. Pięć minut po wznowieniu drugiej części spotkania OLD BOYS gra w osłabieniu co wykorzystuje PRIMADENT i wychodzi na prowadzenie 1:0, ale doświadczonym zawodnikom OLD BOYS udaje się doprowadzić do wyrównania i to spotkanie kończy się remisem 1:1.