Rakoniewice: kobiety dyskutowały o facetach. Mężczyźni, jak zwykle – nie było ich.

Dnia 22 października 2019 roku w ramach działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Rakoniewicach Dyskusyjnego Klubu Książki, odbyło się spotkanie z promotorką Panią Justyną Rogowską.

Tematem spotkania było „Kobieta – mężczyzna, jedność, a taka różnica” na podstawie książek : „Pięć języków miłości”, „Dlaczego mężczyźni nie potrafią robić dwóch rzeczy równocześnie, a kobiety na moment nie przestają gadać”, „Dlaczego – mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map”.

Promotorka przybliżyła różnice między kobietą, a mężczyzną, a także odmienne podejście do życia i miłości kobiet i mężczyzn. Pani Justyna pomaga kobietom dostrzec ich piękno i propaguje zdrowy styl życia.


W drugiej części spotkania klubowiczki omawiały książkę pt. „Słowa w ciemnym błękicie” Cath Crowley. Książka przedstawia odczucia młodej dziewczyny po śmierci brata, który utonął. Główna bohaterka Rachel zaczyna pracować w księgarni, wraz z swoim chłopakiem Henrym. Henry i Rachel pracują obok siebie – otoczeni książkami, obserwują rozwijające się historie miłosne, wymieniają listy ukryte między stronami książek. Dzięki temu znajdują w sobie nadzieję. Spoglądają z optymizmem w przyszłość dzięki książkom. Pozwalają sobie uwierzyć, że dostaną od losu drugą szansę.

Następne spotkanie odbędzie się 26 listopada 2019r. o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy

Informacja z biblioteki

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.