Przetasowania w czołówce RALPNH po V kolejce.

IMG 6355

W niedzielę 29 października br. o godzinie 14.00 rozpoczął się mecz otwierający piątą kolejkę Rakoniewickiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej w sezonie 2017/2018 pomiędzy sąsiadami w tabeli drużyną OLD BOYS, siódme miejsce oraz zespołem FC SPARTAN miejsce szóste.

W pierwszym niedzielnym starciu lepsi okazali się doświadczeni w rozgrywkach halowych piłkarze OLD BOYS, pokonując wysoko FC SPARTAN 6:1.

Trzecia drużyna po czterech kolejkach RAKOSHARKS grał z ostatnią drużyną w tabeli, a zarazem debiutantami w tegorocznych rozgrywkach drużyną PO SOBOCIE, a wynik spotkania to 16:0, co oznacza, że kibice oglądali bramkę co niespełna dwie minuty. Najciekawiej zapowiadał się trzeci mecz piątej kolejki pomiędzy TRANS PL i FORNAŚ, czyli lidera z wiceliderem. Wygrana TRANS PL pozwalała „odskoczyć” na sześć punktów drużynie FORNAŚ i zachować fotel lidera, ale FORNAŚ wykorzystali swoją szansę i pokonali TRANS PL 2:1, tym samym odrobili stratę trzech punktów do TRANS PL, a po wysokiej wygranej RAKOSHARKS to już trzy zespoły mają po dwanaście punktów, ale szesnaście zdobytych bramek pozwoliło RAKOSHARKS wskoczyć na pozycję lidera spychając tym samym TRANS PL na miejsce trzecie z najmniej korzystnym bilansem bramowym.

Czwarte spotkanie pomiędzy ZIELIŃSKI TEAM, a TREFNY KICKER było również bardzo ważne, gdyż wygrana któregoś z zespołów pozwalała zachować różnicę trzech punktów do prowadzącej trójki. Lepsi w starciu okazali się zawodnicy TREFNY KICER pokonując ZIELIŃSKI TEAM 4:0.

Ostatnie spotkanie w niedzielne popołudnie rozgrywały zespoły z końca tabeli, ale nie oznaczało to braku wrażeń, tym bardziej że tutaj również wygrana pozwalała utrzymać kontakt ze środkiem tabeli. Swoją szansę lepiej wykorzystali zawodnicy PRIMADENT TEAM, pokonując FAN CLUB BARCA 3:1.

Tabela po V  kolejce

tabela

Zdjęcia można przejrzeć klikając prawa strzałke na zdjęciu:

Liga halowa Rakoniewice

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x