Pożegnanie absolwentów przedszkola w Rakoniewicach

przedszkolaki2017

Polonezem, polskim tańcem narodowym, rozpoczęła się w czwartek 22 czerwca br. uroczystość pożegnania roczników z przedszkola w Rakoniewicach, które w roku szkolnym 2017/2018 rozpoczną naukę w pierwszych klasach szkoły podstawowej.

Rodzice zgromadzeni w hali widowiskowo-sportowej w Rakoniewicach mogli zobaczyć bogaty program artystyczny przygotowany przez swoje pociechy.

Na wstępie dyrektor przedszkola Iwona Bartkowiak powitała zaproszonych gości oraz rodziców przybyłych na uroczystość. Po oficjalnej części osiemdziesięciu absolwentów z grup Biedronki, Niedźwiadki, Kreciki i Sarenki zaprezentowało program artystyczny przygotowany dzięki swoim wychowawczyniom, aby następnie otrzymać pamiątkowe dyplomy na zakończenie wychowania przedszkolnego. Wychowawczynie również przygotowały niespodziankę dla szkrabów i każde dziecko otrzymało książkę z dedykacją, zdjęcie w birecie oraz grupowe zdjęcie.

Przedszkolacy opuszczają przedszkole

Na niespodziankę mogli liczyć również rodzice, którzy z rąk wychowawców otrzymali dyplomy z podziękowaniem za współpracę i życzliwość.

Podziękowań, kwiatów i pamiątkowych zdjęć nie było końca, a niejednemu z rodziców i wychowawców zakręciła się łza w oku.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x