Pomylili Piaskowe

piaskowa

We wtorek 14 lutego 2017 r. na sesji Rady Miejskiej w Rakoniewicach obecni byli mieszkańcy ul. Piaskowej w Rakoniewicach, którym obiecano wykonanie w tym roku drogi.

Faktycznie remont drogi był planowany, projektant wykonał nawet dokumentację – problem pojawił się dlatego, że dla innego odcinka ul. Piaskowej.

W tej sytuacji w pierwszej kolejności zostanie wykonany ok. półkilometrowy odcinek ul. Piaskowej, na który jest już gotowa dokumentacja. Remontu można sie spodziewać w tym roku.

Odcinek, o który chodzi mieszkańcom obecnym na sesji będzie wykonany w drugiej kolejności, po zapewnieniu w budżecie środków na inwestycję.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
rekrut
rekrut
3 lat temu

Czy projektant sam sobie zlecił robotę, czy urzędnik zlecenie przygotował i burmistrz podpisał. Jeżeli zaprojektowany został odcinek niezlecony, to mam nadzieję, że projektant wykonał to gratis.Brakuje w artykule takiego jednoznacznego stwierdzenia. Czy ktoś w urzędzie jeszcze panuje nad tym co się robi. Ktoś coś zawalił i jest porażka, tylko niestety znowu okazała się ona sierotą, do której nikt nie przyznaje się, no może anonimowy projektant przyznać się musi.
Mieszkańcy w końcu mają czas, są cierpliwi, poczekają, a kiedyś się to zrobi i Piaskową i Wiatrakową i inne

1
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x