Półmetek ligi halowej w Rakoniewicach

IMG 0062

W niedzielę (20.12.) w Rakoniewickiej Hali Widowiskowo-Sportowej rozegrana została ostatnia IX kolejka pierwszej rundy, VII edycji Rakoniewickiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Najciekawiej zapowiadały się: mecz lidera rozgrywek, zespołu Wita Team z drugą drużyną ligi zespołem Fornaś Ruchocice oraz mecz trzeciego zespołu Old Boys z czwartą drużyną, Coco Jambo Ruchocice.

W pierwszym niedzielnym meczu Wita Team wygrał 3:1 z Fornaś Ruchocice i tym samym został zwycięzcą pierwszej rundy.

W drugim meczu zawodnicy FC Myste Łałe ulegli 2:5 drużynie KM Car.

Kolejne spotkanie rozgrywały zespoły Coco Jambo Ruchocice i Old Boys Rakoniewice. Mocno okrojony skład zespołu Old Boys (brak zawodników do zmiany) stawiał zespół w bardzo niekorzystnej sytuacji. Niespodziewanie zawodnicy Old Boys pierwsi strzelają bramkę, lecz Coco Jambo doprowadza do wyrównania. Z minuty na minutę zawodnicy z Ruchocic powiększają przewagę, wynik 4:2 dla Coco Jumbo. Za 5 faul sędzia dyktuje rzut karny dla Old Boys i wynik już tylko 4:3 dla Coco Jambo. To, co stało się w kolejnych minutach, wprawiło w osłupienie zgromadzonych na sali kibiców. Zawodnicy Old Boys idą za ciosem i w dwie minuty wychodzą na prowadzenie, aby całe spotkanie wygrać 6:4.

Nie mniej emocji było w kolejnym meczu, w którym grały zespoły Fc Barca i Święci. Do przerwy lepsza była Barca, która prowadziła 2:0.W drugiej połowie Święci odrobili straty i ostatecznie wygrali 5:4.

W ostatnim meczu Rakosharks (chyba najmocniejszy skład zespołu w tym meczu) wygrało z zespołem Gożdzin 7:3