Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim zatrzymali jedną osobę oraz zabezpieczyli części od trzech samochodów, które wcześniej były skradzione na terenie Niemiec.

Wspólnie z policyjnym specjalistą od mechanoskopii policjanci w dniu 18 czerwca przeprowadzili kontrolę w jednej z rakoniewickich firm zajmujących się handlem częściami samochodowymi. Policjanci ujawnili łącznie trzy pojazdy marki volkswagen, które w systemach policyjnych figurowały jako kradzione – najprawdopodobniej z terenu Niemiec. Pojazdy po ich kradzieży zostały pocięte na poszczególne części, które następnie wprowadzono do ogólnego handlu. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego grodziskiej policji zatrzymali 33-letniego mężczyznę, któremu postawili zarzut paserstwa. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

0 0 głosów
Ocena artykułu

NAJNOWSZE PUBLIKACJE

Loading...

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Odnieś się w tym miejscu
Pokaz wszystkie komentarze
andzej
andzej
7 lat temu

Tomek Kubiak ?

NowinyLokalne
NowinyLokalne
7 lat temu
Odpowiedz do  andzej

Muszę usunąć ten komentarz ponieważ może naruszać dobra osobiste. Proszę się zastanawiać nad tym, co Pan pisze. Nie mam obowiązku moderować komentarzy, ale mam obowiązek udostępniania ich w przypadku podejrzenia popełnienia przestępstwa odpowiednim organom, więc proszę o roztropność w publikowaniu treści komentarzy.

pawel
pawel
11 miesięcy temu

Podobno na alle…. handel nadal kwitnie

pawel
pawel
11 miesięcy temu

Na alle…. handel nadal kwitnie