Pies wywąchał marihuanę w gminie Rakoniewice

DSCN9836

W dniu 03.12.2015r. około godziny 20.50 Policjanci Komisariatu Policji w Rakoniewicach podczas wykonywania czynności służbowych na terenie gm. Rakoniewice, usłyszeli hałasy dochodzące z jednego z pustostanów. W środku zastali kilkoro młodych mężczyzn, których podejrzane zachowanie wzbudziło czujność funkcjonariuszy.

Na miejscu policjanci zauważyli fajkę wodną, której wygląd wskazywał na niedawne użytkowanie, wyczuwalny był również zapach, który wskazywał na palenie marihuany. Na miejsce przybył przewodnik psa służbowego wraz z psem o imieniu Kuki przeszkolonym do wykrywania narkotyków. Podczas przeszukania pomieszczenia ujawniono foliowe zawiniątka z suszem roślinnym – marihuaną, a także lufki i kolejne dwie fajki wodne. Jeden z obecnych mężczyzn, 18 letni mieszkaniec gm. Rakoniewice, przyznał się, że marihuana, lufki oraz fajki wodne należą do niego. W związku z powyższym resztę nocy spędził w policyjnym areszcie.

18-latek za przestępstwo narkotykowe odpowie przed Sądem zgodnie z założeniami Kodeksu Karnego oraz Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
sad
sad
4 lat temu

to teraz wiem skad pomysł na platny parking w centrum

Daniel
Daniel
4 lat temu

Ciekawe jakie działania w tej sprawie podejmie nowy pełnomocnik Burmistrza ds. profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom Pani Arleta P. czy powie nam że nie ma problemu z narkotykami w gminie bo swojej etatowej pracy nie widzi lub nie chce widzieć problemu kolegi ?

SAD co Ty się tak uczepiłeś tego parkingu to jest odgrzewany kotlet ! wolę jak pisze co tam nasi stróże prawa wymyślają co do pasów na rynku należało by im wytłumaczyć jak prawidłowo powinno być oznaczone przejście dla pieszych bo pasy to każdy może w nocy namalować a znak to tylko urzędnik może postawić.

2
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x