Pierwsze mecze rundy rewanżowej rakoniewickiej ligi halowej

IMG 0526

W niedzielę (03.01.) w Rakoniewickiej Hali Sportowej rozegrana została X kolejka, a zarazem pierwsza kolejka rundy rewanżowej, VII edycji Rakoniewickiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. W pierwszym niedzielnym meczu Old Boys Rakoniewice rozgrywali mecz z coraz lepiej grającym zespołem FC Barca. Mimo dogodnych sytuacji dla Old Boys w początkowych minutach meczu, to właśnie zespół z Wielichowa wykorzystał swoje sytuacje i prowadził do przerwy 2:0. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3 Po raz kolejny zawodnicy z Wielichowa, prowadząc 2:0, nie potrafili utrzymać prowadzenia.

W drugim meczu zawodnicy Fornaś Ruchocice grali z Coco Jumbo Ruchocice. Zawodnicy Coco Jumbo przegrali mecz w samej końcówce – tracąc bramkę na 3 minuty przed końcową syreną. Pamiętamy jeszcze mecz z ostatniej kolejki, w którym drużyna Old Boys, również w końcówce rozstrzygnęła mecz na swoją korzyść.

Niemniej emocji było w czwartym meczu kolejki, w którym grały zespoły Rakosharks i Święci. W rezultacie mecz zakończył się remisem 5:5.

Na pozycję wicelidera awansował zespół Fornaś, natomiast Old Boys spadli na miejsce trzecie.