Ostatnia kolejka rakoniewickiej ligi halowej w 2016 roku

IMG 3210

W niedzielę (18.12) w rakoniewickiej hali rozegrana została X kolejka rozgrywek VIII edycji Rakoniewickiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej.

W pierwszym niedzielnym meczu zaprezentowały się zespoły sąsiadujące w tabeli, a mianowicie Wita Team i Oldboys. Po zaciętym meczu lepsi okazali się zawodnicy Wita Team wygrywając 3:2

W drugim meczu zmierzyły się drużyny Trefny Kiker z Trans PL. Walka o zmianę rezultatu trwała do samego końca, lecz zawodnicy Trefny Kiker nie dali wydrzeć sobie prowadzenia i wygrali 3:2.

W kolejnym spotkaniu naprzeciw siebie stanęły zespoły Fan Club Barca i Fornaś. Drużyna Fan Club Barca po pewnej wygranej w ubiegłym tygodniu uległą drużynie Fornaś, zespołowi walczącemu o triumf w tegorocznej edycji, 4:1

Czwarty niedzielny pojedynek zapowiadał się bardzo ciekawie, gdyż był to mecz o ucieczkę z ostatniego miejsca dla Primadent Team, mecz, który Primadent wygrali 3:1.

Ostatnie spotkanie to mecz zespołów myślących o triumfie w ostatecznym rozrachunku w rozgrywkach. Mecz pomiędzy Coco Jumbo (lider), a Rakosharks zakończył się zwycięstwem Rakosharks 4:2.

Po dziesiątej kolejce pomiędzy zespołem znajdującym się na pierwszym miejscu Coco Jumbo (22 punkty), a szóstą drużyną Wita Team (17 punktów) różnica wynosi zaledwie 5 punktów i walka o zwycięstwo trwać będzie do końca.

Tabela po X kolejce

1. Coco Jumbo 22 pkt.

2. Świeci 21 pkt.

3. Fornaś 19 pkt.

4. Trans PL 18 pkt.

6. Rakosharks 18 pkt.

7. Wita Team 17 pkt.

8. Trefny Kicker 10 pkt.

9. Old Boys 8 pkt.

10. Fan Club Barca 6 pkt.

11. Primadent Team 4 pkt.

12. FC Spartan 2 pkt.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x