Okradziona mieszkanka Rakoniewic

przedmiot

Do rakoniewickiego posterunku Policji w przedpołudnie 3 grudnia zgłosiła się mieszkanka Rakoniewic, której na zabawie sylwestrowej w Rakoniewicach skradziono telefon komórkowy. Policjant przyjmujący zgłoszenie ustalił, że do zdarzenia doszło na zabawie nocy z 31/01.01.2012r pomiędzy godziną 23.00 – 01.30 kiedy to złodziej z pozostawionej na krześle torebki dokonał kradzieży telefonu komórkowego m-ki Sony Ericsson Xperia Neo, wyceniony przez właścicielkę na kwotę kilkaset złotych. Za kradzież mienia ustawodawca przewiduje karę nawet do 5 lat więzienia.

Wszystkie osoby, które  w nocy z 31/01.01.2012r. przebywały na zabawie w Rakoniewicach przy ul. Plac Powstańców Wielkopolskich i widziały sprawcę kradzieży lub wiadome im jest miejsce przechowywania w/w telefonu komórkowego proszone są o kontakt z Posterunkiem Policji w Rakoniewicach pod numerem telefonu 614444350 lub Komendą Powiatową Policji w Grodzisku Wlkp. pod numerem telefonu 61 4444211 lub bezpłatnym numerem telefonu 997 lub 112. Policja zapewnia anonimowość dla osoby mogącej przyczynić się do ustalenia sprawcy kradzieży lub odzyskania skradzionego mienia. Kradzieży podobnego telefonu dokonano również w sylwestra na jednej z pobliskich dyskotek

Pamiętaj: Kupując telefon komórkowy zawsze poproś sprzedawcę o sprawdzenie i zapisz numer IMEI, który jest niepowtarzalny i jednoznacznie pozwala zidentyfikować  telefon w razie kradzieży, po jego odzyskaniu. Możesz też sprawdzić numer samodzielnie wybierając na klawiaturze *#06#.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x