Nowego przedszkola w Rakoniewicach nie będzie

IMG 0933

Nowego przedszkola w Rakoniewicach nie będzie. Przynajmniej na razie. To efekt “dobrej zmiany” w oświacie.

W szkole w Rakoniewicach po reformie oświaty pojawi się wystarczająco dużo wolnego miejsca, aby uruchomić tam kilka oddziałów przedszkolnych – mówi burmistrz Gerard Tomiak.

Projekt nowego przedszkola trafia zatem do szuflady w oczekiwaniu na lepsze czasy. Jeśli chodzi o żłobek w Rakoniewicach to można się zastanawiać nad wykorzystaniem pomieszczeń, które zwolnią się po planowanym przeniesieniu Urzędu Miejskiego do wyremontowanego pałacu. Więcej informacji w nagraniu niżej.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 lat temu

No tak, miała być budowa żłobka przy obecnym przedszkolu. Niestety skończyło się na planach, a teraz nasz wspaniały władca….. chce oddać kilka pomieszczeń w pałacu. Oh łaskawco dziękujemy Ci za to…… Wstyd. Mam nadzieję, że następnej kadencji tego człowieka nie będzie.

Mama
Mama
3 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Przecież nikt nie powiedział, że burmistrz odda miejsce w pałacu tylko, że w starym urzędzie gminy znajdą sie pomieszczenia dla ewentualnego żłobka. Mam tylko nadzieję, że udostępniając w szkole miejsce dla oddziału przedszkolnego nikt nie zapomni o uczniach . I nie powtórzy się sytuacja z roku 2014 kiedy okazało sie że pierwszoklasiści muszą się dzielić salami lekcyjnymi , ponieważ potrzebne do tego klasy zajmowało przedszkole.

sad
sad
3 lat temu

ludzie ale wy pieprzycie. Czy w ogóle słuchacie kogokolwiek.Powiedział wyraźnie nie ma kasy a jesli wiecie skąd ja wziąć to proszę o propozycje.Ciemnogród i chaszcze .

Polaczek
Polaczek
3 lat temu

no tak, można zwalić winne na ” dobrą zmianę” przecież w urzędzie nie ma żadnej kompetentnej osoby która by pozyskała jakieś środki rządowe czy unijne na takie cele jak tez na inne, a poza tym cała kasa idzie w pałac który chyba okaże się studnia bez dna, remont trwa od stycznia a żadnych informacji o postępach prac nie ma a termin goni chyba na tych niecałych 6 milionach się nie skończy, przypuszczam ze 10ycha pęknie

Mama
Mama
3 lat temu

To niech ten pan powie jak rozwiązać sytuację z brakiem miejsc w przedszkolu że dzieci muszą być w salach w szkole gdzie nie ma pełnego wyżywienia a dzieci 5 letnie jedzą to co dzieci 15 letnie !!!! Sale zanajdujace się na dole w przedszkolu to jakaś kpina. Co roku jest jakaś kombinacja jak te dzieci upchnąć w salach. Rodzice najwidoczniej mają w du… i nikt się nie sprzeciwia tylko bierze to co jest. W innych miastach nawet w tych małych jakoś normalnie to funkcjonuje a tu to jest jakiś cyrk na kółkach !!!!!

wielkopolanka
wielkopolanka
3 lat temu

Skandal! Biegi 3-go maja miały się odbyć o trzynastej czterdzieści [dla danej grupy],dzieci przyszły na daną godzinę a było już po biegach.Przykro, że tak traktuje się i jednocześnie lekceważy zaangażowanie uczniów.Na przyszłość dzieci powinny olać organizatorów.

6
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x