Niedziela – Dni Rakoniewic

Niedzielne popołudnie 19.06 w Parku Miejskim w Rakoniewicach upływało pod dyktando Zumby. Wieczorem na miłośników discopolowych rytmów czekała prawdziwa uczta.

Na początek o godzinie 19:30 wystąpiła Aleksandrina, następnie na scenie pojawił się zespół Claris. Park zapełniał się coraz bardziej, a o zaparkowaniu samochodu w niewielkiej odległości od niego można było jedynie pomarzyć. Wszystko za sprawą gwiazdy wieczoru zespołu Piękni i Młodzi. Od niektórych uczestników imprezy można było usłyszeć rozczarowanie dość późną godziną niedzielnego koncertu, ale były to głosy odosobnione i bez znaczenia, bo Piekni i Młodzi dali to, czego po nich spodziewała się rozgrzana publika.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Comments (7)

 1. Artykuł tak słaby jak te śmieszne dni Rakoniewic, a co do godziny występu, to z kim bym nie rozmawiał to właśnie narzekał ze niedziela i 21:30 !!! przypuszczam ze gdyby występ był w sobotę to ludzi by było jeszcze więcej.

  1. Jakby wystapili o czwartej, to byście narzekali, że za gorąco. Jakkolwiek się nie obrócić d. zawsze z tyłu. To nic. Mnie osobiście to nie obchodzi. Chcę to się bawię, nie odpowiada mi impreza – nie idę, ale nie krytykuje innych, gdy nie przyłożyłem ręki do organizacji. Za darmo wszystko podsunięte pod nos i jeszcze fochy. Za dobrze macie. Proponuję, w trosce o budżet, od przyszłego roku zrobić wstęp po 10 zł i opłatę za parking 10 zł. Jak zapłacicie to przestaniecie wybrzydzać. Nigdzie nie jest napisane, że koncerty musza być darmowe.

   1. Czytam i niedowierzam, przecieram ze zdumienia oczy… “Za darmo wszystko podsunięte pod nos i jeszcze fochy” No tak taką świadomość może reprezentować wyłącznie zwasalizowany leming. Przypominam ta impreza w całości jest finansowana z budżetu samorządu a budżet to inaczej pieniądze pochodzące przede wszystkim z podatków czyli danin od ludzi!!! Krytykować może każdy natomiast nie każdy potrafi tę krytykę wykorzystać pozytywnie wyciągnąć z niej wnioski. Ale o tym zapewne wiesz najlepiej.

    1. Dodałabym jeszcze, że ludzie którzy to organizują są utrzymywani właśnie z tych danin. Łaski nie robią. To tak jakby zatrudnić pracownika do remontu domu. Czy wówczas niejaki “Tom” również nie reagował by na fuszerę? Bo bez wątpienia te dni Rakoniewic to jedna wielka fuszera a pracodawca (w tym przypadku społeczeństwo) ma prawo wyrazić niezadowolenie a w konsekwencji (jeśli pracownik – w tym przypadku burmistrz/radni – nie wykonują pracy jaj należy) ich zwolnić np. w głosowaniu (wybory). Tylko tak rozumiana demokracja może prowadzić do czegoś dobrego.

     1. Skoro jesteś pracodawcą urzędników to trzeba było dopilnować, żeby zrobili jak trzeba. Program był znany już wczesniej. Nie wniosłeś zastrzeżeń, to teraz nie narzekaj. Pracownikowi trzeba wszystko wytłumaczyć, a nie oczekiwać, że się będzie domyślał.

 2. Szkoda że nikt nie zauważył tu dzieci ze szkół, które również coś dodały do Dni Rakoniewic. Brak jakiejkolwiek wzmianki, fotki ….a jednak wystąpiły.

 3. Kolejny raz czytam wpisy sceptyków że znowu coś nie tak. Najłatwiej krytykować a samemu nic nie robić, mało to nawet nie iść do parku bo tam nic nie ma 🙁 Wszyscy krytycy zastanówcie się w czy lepiej huczne imprezy, czy chodniki. Bo normalni ludzie potrzebują takich imprez. Nie chcesz nie idź ! Nie byłeś! Nie napracowałeś się przy tej imprezie ! Nie Krytykuj ! Zrób swoją my przyjdziemy i później napiszemy komentarze.