Niedobór wody w gminie Rakoniewice

MG 4459

Burmistrz Rakoniewic  9 czerwca 2015 r. wydał zarządzenie w sprawie zakazu podlewania ogródków przydomowych, działkowych, tuneli foliowych oraz terenów zielonych z wodociągu gminnego w związku z niedoborem wody na terenie miasta i gminy Rakoniewice oraz występującą bezdeszczową pogodą.

Zarządzenie wprowadza w godzinach od 6.00 do 22.00 zakaz podlewania wodą z gminnej sieci wodociągowej tuneli foliowych, ogródków przydomowych, działkowych oraz innych terenów zielonych na terenie miasta i gminy Rakoniewice w okresie od dnia 09.06.2015 r. do odwołania. Zakaz dotyczy osób fizycznych, osób prawnych oraz innych jednostek nie posiadających osobowości prawnej.

Winni nieprzestrzegania postanowień zarządzenia będą pociągani do odpowiedzialności karno – administracyjnej w trybie przepisów o postępowaniu w sprawach o wykroczenia. Burmistrz powierzył nadzór i egzekwowanie zarządzenia  Prezesowi Zakładu Usług Komunalnych w Rakoniewicach.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
sad
sad
5 lat temu

Taka myśl.Ludzkość potrafi precyzyjnie zabijać , budowac statki kosmiczne ,osiagac niesamowite predkości i montować niewidzialne podsłuchy a od 100 lat przepraszam za słowo “sramy do wody ,którą natępnie oczyszczamy i pijemy .W kanalizacjach pod miastami kryje sie prawdziwa bomba ekologiczna. woda powinna byc za darmo ale scieki drozsze ze 4 razy .Pozdrawiam

1
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x