Książki trafiły do naszych czytelniczek

IMG 0568

Najnowsze książki Joanny Mielewczyk „Matka Polka Feministka” trafiły do naszych czytelniczek: Moniki Sworowskiej z Wolsztyna, Izabelli Kluczyńskiej z Rakoniewic, Agnieszki Jeszke z Rakoniewic, Bernadety Lepy z Rakoniewic, Kamili Szulc z Wielichowa i Danuty Ilmer z Wielichowa – Wsi.

Książki rozeszły się bardzo szybko. Zachęcamy do zaglądania na nasze strony. Będzie jeszcze okazja otrzymać inne tytuły w przyszłości.

Paniom serdecznie gratulujemy i życzymy miłej lektury.

Opis książki

A gdybyście pewnego dnia dowiedzieli się, że nie macie szans na naturalne poczęcie? A gdybyście musieli zawalczyć o życie własnego dziecka? A gdybyście musieli nagle sami wychować trójkę dzieci…

To naprawdę się zdarzyło. Bohaterom Trójkowej audycji Joanny Mielewczyk – „Matka Polka Feministka”. Kiedyś opowiadali o tym na antenie, dziś mówią, co zmieniło się w ich życiu od radiowego spotkania.

18 bohaterów, 18 rozmów o rodzicielstwie. O samotności, o trudnych decyzjach, radości, nadziei. O wierze i o tym, co dzieje się, gdy wiary zaczyna brakować. O szczęśliwych zakończeniach. I długim oczekiwaniu na nie.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x