Komisja będzie głównie analizować

IMG 5676

Komisja Budżetowa, Mienia Komunalnego i Rozwoju Gospodarczego Rady Miejskiej w Rakoniewicach przestawiła plan pracy na II półrocze 2015 r.

Na przełomie sierpnia i września komisja zamierza dokonać analizy Analiza ściągalności podatków za pierwsze półrocze 2015 roku.

Ma także przeprowadzić, wspólnie z Komisją Oświaty ocenę przygotowania placówek oświatowych na rozpoczęcie roku szkolnego.

We wrześniu komisja odbędzie wyjazdowe posiedzenie w celu analizy inwestycji rozpoczętych i zakończonych na terenie Gminy Rakoniewice.

Październik to miesiąc, w którym zostaną zaopiniowane stawki podatkowe i opłaty lokalne na 2016 r.

Analiza złożonych wniosków do projektu budżetu na 2016 rok, w tym zapoznanie się z potrzebami sołectw na podstawie uchwał Zebrań Wiejskich w zakresie wniosków do budżetu przeprowadzona zostanie w październiku i listopadzie. W listopadzie przeprowadzona zostanie również analiza projektu budżetu Gminy Rakoniewice na rok 2016.

Grudzień to miesiąc, w którym komisja przyjmie informację kierownika hali na temat planów funkcjonowania hali widowiskowo-sportowej w Rakoniewicach w 2016 r. ze szczególnym uwzględnieniem ferii zimowych i zbada bilans za pierwsze półrocze 2015 r.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x