Kolejna porażka Sokoła

Kolejny mecz rundy rewanżowej rozegrał Sokół Rakoniewice. W sobotę podejmował zespół Błękitnych Wronki, zajmujący trzecie miejsce w tabeli. Po dwóch porażkach piłkarzy Sokoła na wyjeździe 3:1 z Kłosem Gałowo oraz 1:0 z Pogonią Lwówek przyszedł czas na pierwsze spotkanie przed własną publicznością.

Mecz nie rozpoczął się dobrze dla gospodarzy, gdyż w 2 minucie na prowadzenie wyszli zawodnicy z Wronek. Kolejna bramkę kibice zobaczyli w 25 minucie meczu, ale niestety była podwyższająca prowadzenie gości do 2:0. Sytuacja Sokoła była bardzo trudna po 36 minucie, kiedy to futboliści Błękitnych zdobyli bramkę na na 3:0. Pierwsza połowa kończy się wysokim prowadzeniem gości 3:0.

Światełko w tunelu pojawiło się w 50 minucie spotkania, kiedy to Sokół wykonywał rzut karny, ale udana interwencja bramkarza Błękitnych pozbawiła gospodarzy upragnionej bramki. Pomimo kilku sytuacji z obu stron wynik spotkania nie uległ już zmianie i ostatecznie Sokół przegrał 3:0.

Sokół za tydzień czeka bardzo trudne spotkanie w Luboszu z zespołem Zielonych, którzy są liderem grupy. Sokół wystąpił w składzie: Borowczak, Flieger, Bimkiewicz, Moszka, Rubinowski, Sczygieł, Tomiak, Starosta, Wajs, Gracz, Apolinarek, Dembowiak, Darcz, Hajder, Kaczmerek, Mikołajczak, Mikołajczyk Szymański.