Kino w Rakoniewicach

4 marca, ruszyła kolejna trasa Profesjonalnego Kina Objazdowego Outdoor Cinema – największego kina objazdowego, które wyświetla filmy w miejscowościach, w których nie ma kin.

Co miesiąc pełni nowych sił i zaangażowania objeżdżamy Polskę wzdłuż i wszerz, a wszystko po to, byście mogli obejrzeć najnowsze produkcje filmowe równocześnie z mieszkańcami innych miast. Nasze seanse odbywają się na profesjonalnym sprzęcie projekcyjnym, w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

W kilkunastu miejscowościach, w których nie ma kin, zaproponujemy przegląd najciekawszych polskich produkcji filmowych ostatnich miesięcy.

Opis filmów, które będą wyświetlane w Rakoniewicach

Pierwszą polską produkcją jest film – pojedynek aktorski pomiędzy Andrzejem Chyrą i Marcinem Dorocińskim. Do tego dochodzi rola wspierająca Andrzeja Grabowskiego i mamy… przepis na mrożący krew w żyłach thriller “Na granicy”. “Moje córki krowy” to natomiast ciepła i przewrotna opowieść o przemijaniu. Film Kingi Dębskiej to jeden z największych hitów kinowych w tym roku zadowalający zarówno widzów, jak i krytyków. W obsadzie świetne Agata Kulesza i Gabriela Muskała, a także rewelacyjni Marian Dziędziel i Marcin Dorociński w nietypowej dla siebie roli… nieudacznika. Niewątpliwym wydarzeniem będą też seanse “Historii Roja”, pierwszego filmu fabularnego o żołnierzach wyklętych. Na deser zostawiamy absolutny hit tego roku, komedię romantyczną z prawdziwego zdarzenia. “Planeta singli” to film, jakich mało w Polskich kinach. Podobno do twórców pukają już producenci z Hollywood, trzymamy więc kciuki za negocjacje, a Was zapraszamy na ponad dwie godziny świetnej zabawy 🙂

Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema zawita 19 marca do Rakoniewic do Sali projekcyjnej, przy ul. Nowotomyska 3.

REPERTUAR:
 

  • 10:30   „Moje córki krowy”
  • 14:00   „Na granicy”
  • 16:00   „Planeta singli”
  • 18:30   „Historia Roja”

Wybrane dla Ciebie