Jubileusz 25-lecia Systemu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych w Wielkopolsce

serce

Wielki zaszczyt, zaskoczenie i wzruszenie towarzyszyło wydelegowanym osobom podczas udziału w Konferencji z okazji Jubileuszu 25-lecia Systemu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych w Wielkopolsce.

W uroczystej Gali brali udział przedstawiciele Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „SERCE” i Spółdzielni Socjalnej „Serce” z Rakoniewic oraz pracownicy Starostwa Powiatowego i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Wlkp.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „SERCE” jako organizacja realizująca przedsięwzięcia na rzecz osób niepełnosprawnych otrzymała zaproszenie, które w szczególności adresowane było do p. Mirosławy Sworowskiej, inicjatorki wielu przedsięwzięć związanych z pomocą osobom niepełnosprawnym. Gala zorganizowana została przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Oddział z Poznania oraz Wielkopolski Urząd Wojewódzki. Podczas uroczystych wystąpień przedstawicieli urzędów i organizacji odczytano i pogratulowano wielu zaangażowanym w poprawę jakości życia osób, które potrzebują opieki i wsparcia.

Honorową Panią Prezes – Mirosławę Sworowską uhonorowano, jako zasłużoną w środowisku osób niepełnosprawnych w Wielkopolsce. Wiele osób zostało odznaczonych, były gratulacje i miłe słowa dla wszystkich, którzy wspierają osoby niepełnosprawne i ich rodziny. Pani Mirosława otrzymała medal okolicznościowy od organizatorów, natomiast od osób wydelegowanych ze Starostwa Powiatowego z Grodziska Wlkp. piękny bukiet róż. GRATULUJEMY i życzymy wielu kolejnych sukcesów.

K.K.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x