“Jarosław B. nadal tkwi w procederze zażywania”

IMG 0605

Jedna nauczka to widocznie zbyt mało dla mieszkańca Rakoniewic, który po raz kolejny wpadł w ręce policji będąc w posiadaniu marihuany. Teraz Sąd z pewnością weźmie pod uwagę fakt, że to wcale nie był jego „pierwszy raz”.

Wczoraj grodziscy kryminalni ustalili, że w jednym z rakoniewickich mieszkań Jarosław B. nadal tkwi w procederze zażywania środków narkotycznych. W godzinach wieczornych policjanci w mieszkaniu 31 letniego mężczyzny ujawnili kilka gram suszu roślinnego. W następstwie przeprowadzonych badań okazało się, że jest to marihuana zawierająca substancję psychoaktywną THC.

Mieszkaniec Rakoniewic minioną noc spędził w policyjnym areszcie, a o jego dalszych losach zadecyduje Sąd Rejonowy w Grodzisku Wielkopolskim. Podkreślenia wymaga fakt powtórzonego działania sprawcy. Kilkanaście dni temu Jarosław B. był również zatrzymany w związku z posiadaniem przy sobie środków narkotycznych.

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem posiadanie marihuany jest zabronione. Jednoznacznie określa to Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii, która w art. 62 wskazuje, że posiadanie narkotyków jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności. O ostatecznym wymiarze kary decyduje Sąd.

Materiał przesłany przez Komendę Powiatową Policji w Grodzisku Wlkp.

Podobne:

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x