Jabłonna, Wioska: “Uwaga zagrożenie”

IMG 0845

„Uwaga zagrożenie” to konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych w Jabłonnie i Wiosce. Jego celem było zwrócenie uwagi dzieci na różne zagrożenia, które mogą napotkać w domu lub w szkole. W miesiącu październiku Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim zorganizował konkurs plastyczny, którego uczestnicy wykazali znaczne zdolności artystyczne i wiedzę w temacie.

Dziś, w obecności dyrekcji szkoły konkurs plastyczny został rozstrzygnięty.Jury wyłoniło pięć najlepszych prac, chociaż mieli bardzo duży “orzech do zgryzienia”, ponieważ wszystkie prace dobrze oddawały różne formy zagrożeń. Po wybraniu najlepszych prac, wręczono ich autorom elementy odblaskowe i drobne upominki.

IMG 0847

Wspólne spotkanie z dziećmi miało na celu ograniczenie negatywnych zdarzeń z udziałem dzieci, w szczególności: wypadków drogowych, wypadków związanych z drogą ucznia do szkoły, kontaktów z nieznajomymi. Podniesiono świadomość zagrożeń i zmniejszono ryzyko, że dzieci staną się ofiarami przestępstw i wykroczeń.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x