IX kolejka Rakoniewickiej Ligi Halowej

hala

W niedzielne popołudnie (11.12) miłośnicy piłki nożnej mogli zobaczyć w Rakoniewickiej Hali Sportowej IX kolejkę rozgrywek VIII edycji Rakoniewickiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej.

Punktualnie o godzinie 14. na boisku, w swoim pierwszym niedzielnym meczu, zaprezentowały się zespoły znajdujące się na przeciwnych biegunach w tabeli. Prowadzący Coco Jumbo i ostatnia drużyna w tabeli zespół Primadent Team. Pomimo różnicy punktowej zespół Primadent Team zdołał strzelić cztery bramki, które jednak nie pozwoliły na sprawienie niespodzianki i pokonanie lidera. Ostatecznie Coco Jumbo wygrało 6:4.

W drugim niedzielnym meczu zmierzyły się drużyny FC Spartan z Fornaś, w którym Fornaś nie dał cienia możliwości podjęcia walki i wygrał wysoko 5:0.

W kolejnym spotkaniu naprzeciw siebie stanęły zespoły Fan Club Barca i debiutant tegorocznych rozgrywek -drużyna Trefny Kicker. Fan Club Barca po kilku sezonach w rakoniewickich rozgrywkach, posiadająca większe doświadczenie nie dała szans debiutantom i wygrała pewnie 4:2.

Czwarte niedzielne spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie, gdyż na parkiecie pojawiły się zespoły Trans PL, walczący cały czas o powrót na fotel lidera oraz Wita Team, który obecnie jest w środku tabeli, lecz zawsze liczy się w grze o najwyższe lokaty. Mecz pomiędzy Trans Pl i Wita Team potwierdził, że pozycja w tabeli nie jest odzwierciedleniem umiejętności. Ostatecznie Wita Team pewnie pokonał Trans Pl 6:3.

Ostatnie niedzielne spotkanie to mecz zaskakujących zwrotów akcji i pełen emocji. Zagrali w nim zawodnicy wicelidera – Święci oraz Old Boys. Bardzo szybko piłkarze Old Boys wyszli na prowadzenie i zdobywając koleje bramki prowadzili już 3:0. To co stało się w kolejnych minutach pozostanie skrytą tajemnicą zawodników Old Boys. Prowadzenie z minuty na minutę topniało, aż od stanu 3:0 zrobiło się 6:3 dla Świętych i to oni cieszyli się ze zwycięstwa po końcowym gwizdku.

Tabela po IX kolejce

1. Coco Jumbo 22 pkt.
2. Świeci 21 pkt.
3. Trans PL 18 pkt.
4. Fornaś 16 pkt.
6. Rakosharks 15 pkt.
7. Wita Team 14 pkt.
8. Old Boys 8 pkt.
9. Trefny Kicker 7 pkt.
10. Fan Club Barca 6 pkt.
11. FC Spartan 2 pkt.
12. Primadent Team 1 pkt.

Następna kolejka rozegrana zostanie w niedzielę 18 grudnia 2016.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x