Kilka godzin służby szukały kobiety w gminie Rakoniewice

policja

Grodziska Policja poinformowała 24 czerwca 2017 r. w oficjalnym komunikacie o przebiegu akcji poszukiwań 53-letniej kobiety na terenie gminy Rakoniewice.

Kobieta przez telefon oznajmiła swojemu znajomemu, że chce odebrać sobie życie i właśnie czeka na przejeżdżający pociąg.

tory

Grodziscy policjanci wspólnie ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej przez kilka godzin przeczesywali lasy na terenie gminy Rakoniewice.

24 czerwca br. w grodziskiej jednostce Policji mężczyzna zgłosił, że jego znajoma, 53-letnia mieszkanka gminy Rakoniewice zadzwoniła do niego mówiąc, że chce rzucić się pod nadjeżdżający pociąg, ponieważ nie ma ochoty już dłużej żyć. Mężczyzna poinformował również, że kobieta często nadużywa alkoholu. Funkcjonariusze po zebraniu wszystkich informacji natychmiast przystąpili do poszukiwań.

W akcji udział wzięło kilkunastu policjantów oraz strażaków z pobliskiej Ochotniczej Straży Pożarnej. Poszukiwania trwały kilka godzin. Ostatecznie policjanci odnaleźli kobietę siedzącą w zaroślach, będącą w złym stanie psychicznym oraz w stanie upojenia alkoholowego. Kobietę przekazano w ręce Zespołu Pogotowia Ratunkowego. Następnie została przetransportowana do szpitala i poddana specjalistycznej opiece medycznej.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
Ratownik
Ratownik
3 lat temu

Nie ma zespołu pogotowia ratunkowego. Jest Zespół Ratownictwa Medycznego.

1
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x