Kilka godzin służby szukały kobiety w gminie Rakoniewice

Grodziska Policja poinformowała 24 czerwca 2017 r. w oficjalnym komunikacie o przebiegu akcji poszukiwań 53-letniej kobiety na terenie gminy Rakoniewice.

Kobieta przez telefon oznajmiła swojemu znajomemu, że chce odebrać sobie życie i właśnie czeka na przejeżdżający pociąg.

Grodziscy policjanci wspólnie ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej przez kilka godzin przeczesywali lasy na terenie gminy Rakoniewice.

24 czerwca br. w grodziskiej jednostce Policji mężczyzna zgłosił, że jego znajoma, 53-letnia mieszkanka gminy Rakoniewice zadzwoniła do niego mówiąc, że chce rzucić się pod nadjeżdżający pociąg, ponieważ nie ma ochoty już dłużej żyć. Mężczyzna poinformował również, że kobieta często nadużywa alkoholu. Funkcjonariusze po zebraniu wszystkich informacji natychmiast przystąpili do poszukiwań.

W akcji udział wzięło kilkunastu policjantów oraz strażaków z pobliskiej Ochotniczej Straży Pożarnej. Poszukiwania trwały kilka godzin. Ostatecznie policjanci odnaleźli kobietę siedzącą w zaroślach, będącą w złym stanie psychicznym oraz w stanie upojenia alkoholowego. Kobietę przekazano w ręce Zespołu Pogotowia Ratunkowego. Następnie została przetransportowana do szpitala i poddana specjalistycznej opiece medycznej.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze (1)