Gmina sprzedaje działki na Wygodzie. Cena wywoławcza 33 zł za metr kwadratowy.

dzialki gmina

Gmina Rakoniewice wystawiła na sprzedaż 38 działek budowlanych o łącznej powierzchni 20982 m. kw. za cenę wywoławczą 692500 zł. netto. W przeliczeniu daje to kwotę 33 zł za m. kw. netto.

Działki te położone są w Rakoniewicach na os. Wygoda, w północno-wschodniej części miasta. 

Jest to teren niezabudowany. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dojazd do terenu odbywa się drogą asfaltową, a do poszczególnych działek drogami wydzielonymi o nawierzchni ziemnej. Rejon uzbrojony jest w sieci gazową, energii elektrycznej, wodociągową i kanalizacyjną – dowiadujemy się z ogłoszenia o przetargu.

Dla terenu wystawionego na sprzedaż obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego,  zgodnie z którym jest tam planowana zabudowa mieszkaniowa o niskiej intensywności zabudowy.

Oferty na wszystkie działki w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta na sprzedaż 38 działek o łącznej pow. 2,0982 ha  położonych w Rakoniewicach” należy składać do dnia 3 listopada 2016 r. (czwartek)  do godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego Gminy Rakoniewice Os. Drzymały 25, pok.  3 – biuro podawcze.

Więcej informacji 

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
Józef Jerzy Sieradzan
Józef Jerzy Sieradzan
4 lat temu

O jesienna hurtowa wyprzedaż !
Ceny mało, że hurtowe to jeszcze super promocyjne.
Widać, że NNB brakuje kasy na remont Gerardopolu.

1
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x