Działania władz od 28 XII 2011 do 16 II 2012

ludzie

Działania burmistrza G. Tomiaka: 5 stycznia uczestnictwo w uroczystej sesji w Wolsztynie, 6 stycznia spotkanie opłatkowe ze strażakami i szefami organizacji pozarządowych, 10 stycznia spotkanie z Łukaszem Małeckim – wiceprezesem firmy Solbet, 12 stycznia udział w ceremonii wręczenia nagród w konkursie “Zawód Przyszłości” zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Grodzisku Wlkp., 12 stycznia – udział w spotkaniu noworocznym Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Rakoniewickiej, 13 stycznia spotkanie noworoczne w Wielichowie, 16 stycznia spotkanie z przedsiębiorcami na temat remontu drogi gminnej wzdłuż budynku firmy Silbud (teren byłego GS), 17 stycznia spotkanie z kapelmistrzem Orkiestry Dętej z Rostarzewa dotyczące jubileuszu orkiestry i spraw bieżących, 18 stycznia spotkanie z Albertem Kiszkurno w sprawie organizacji imprezy w Woli Jabłońskiej, 18 stycznia spotkanie wójtów i burmistrzów powiatu grodziskiego z udziałem starosty w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Grodzisku dotyczące jej działalności, 18 stycznia podsumowanie akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rakoniewicach, 20 stycznia – udział w uroczystości patrona szkoły w Rakoniewicach, tego samego dnia spotkanie noworoczne zorganizowane przez starostę nowotomyskiego, również tego samego dnia późnym popołudniem udział w podobnym spotkaniu zorganizowanym przez starostę wolsztyńskiego, 22 stycznia spotkanie sprawozdawcze z wędkarzami Koła PZW w Rakoniewicach, 23 stycznia podpisanie dokumentów w Urzędzie Marszałkowskim, 24 stycznia udział w Dniu Babci i Dziadka na hali w Rakoniewicach, 25 stycznia spotkanie z przewodniczącą Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – Arletą Pawelczak, 26 stycznia w Komorówku udział w jubileuszu 65 lecia małżeństwa Zofii i Zygmunta Królów, 27 stycznia spotkanie z sołtysem Rostarzewa w celu omówienia bieżących spraw, 27 stycznia spotkanie noworoczne w Grodzisku Wlkp na zaproszenie burmistrza Henryka Szymańskiego, w następnych dniach burmistrz przebywał na urlopie.

Działania zastępcy burmistrza A. Pawłowskiego: 7 stycznia spotkanie noworoczne w Poznaniu zorganizowane przez Wojewodę i Marszałka Wielkopolskiego, 16 stycznia spotkanie organizacyjne Komitetu Obchodów 350 lecia Nadania Praw Miejskich Rakoniewicom, 17 stycznia spotkanie z dyrektorem Zakładu Linii Kolejowych w sprawie zmiany trasy II edycji biegu Dycha, 17 stycznia spotkanie grupy sterującej projektu Samorząd Jutra w Poznaniu, 31 stycznia udział  w delegacji Urzędu Miejskiego Gminy Rakoniewice w pogrzebie wieloletniej pracownicy urzędu Elżbiety Łatki w Jabłonnie, 2 lutego udział w podsumowaniu pracy Powiatowego Zespołu Doradczego w Grodzisku Wlkp., tego samego dnia spotkanie z dyrektorem biura zarządu SZG Leader w Grodzisku Wlkp. w sprawie dofinansowania obchodów jubileuszu miasta,  3 lutego udział w spotkaniu noworoczne zorganizowane przez starostę powiatu grodziskiego, 5 lutego udział w zakończeniu turnieju unihokeja Polish Cup 2012 w Babimoście, 7 lutego udział w naradzie rocznej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Wlkp.

Sprawozdanie z aktywności przewodniczącego rady gminy Rakoniewice Krzysztofa Krawczyka od sesji w dn. 28 grudnia do sesji w dn. 16 lutego obejmowało 8 pozycji. 5 z nich to spotkania noworoczne, dodatkowo dzień patrona szkoły w Rakoniewicach, Dzień Babci i Dziadka na hali w Rakoniewicach oraz noworoczny turniej gmin w Grodzisku. Z ustaleń ze starostą wiadomo, że przyszłoroczny turniej ma się odbyć na hali w  Rakoniewicach.

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x