“Dycha za dychę”

MG 3455

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy zapisy na III DYCHĘ DRZYMAŁY, która odbędzie się w dniu 6 października w Rakoniewicach, tradycyjnie tydzień przed Maratonem Poznańskim.

Nasz Bieg zalicza się do Grand Prix Wielkopolski w biegach ulicznych na 10 kilometrów.

Hasło naszej dyszki to „Dycha za Dychę”, a co za tym idzie wpisowe to tylko 10 złotych. Jednocześnie informujemy, że z przyczyn  organizacyjnych jesteśmy zmuszeni wprowadzić limit 1000 osób zgłoszonych i opłaconych, ponieważ chcemy stworzyć jak najbardziej komfortowe warunki dla startujących.

Po biegu tradycyjnie poznacie wielkopolską gościnność, posilicie się pysznym jedzonkiem      i porozmawiacie w wydzielonej tylko dla biegaczy strefie na dziedzińcu Wielkopolskiego Muzeum Pożarnictwa. Biuro zawodów, szatnie i depozyty będą w naszej wyjątkowej Hali Sportowej.

Każdy startujący otrzyma na mecie okazały medal a KAŻDA STARTUJĄCA dodatkowo niespodziankę.

W ramach naszego biegu odbędą się również XIX Mistrzostwa Polski Strażaków i  dla tych zawodników ważna informacja:

Osoby startujące w klasyfikacji Mistrzostw nie dokonują zgłoszeń we własnym zakresie przez formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenie zawodników do Mistrzostw Polski Strażaków dokonują jednostki delegujące-macierzyste na adres: [email protected].

Zapraszamy do Rakoniewic na niezapomnianą “dyszkę” zabierzcie ze sobą dobry humor i z uśmiechem na twarzy odwiedźcie Ziemię Michała Drzymały.

Informujemy, że opłaty wpisowe w wysokości 10 zł na III Edycję Dychy Drzymały należy wpłacać na nowy numer konta bankowego: 59 9081 0006 2001 0000 1544 0010 należącego do Gminy Rakoniewice.
(adres)
Gmina Rakoniewice
Osiedle Drzymały 25
62-067 Rakoniewice

Osoby, które dokonały lub dokonają wpłaty na konto stowarzyszenia, które było współorganizatorem poprzednich edycji biegu, otrzymaja zwrot opłaty wpisowej. (Jednak należy ponownie uiścić opłatę na właściwe konto bankowe!)

Informujemy również, że weryfikacja wpłat przebiegają na bieżąco. Po poprwnej weryfikacji wpłaty zostają nadane numery startowe (najmniej dwa razy w tygodniu).

Dyrektor Biegu – Krzysztof Krawczyk
Burmistrz Rakoniewic – Gerard Tomiak

0 0 głosuj
Ocena artykułu

Rozwój lokalnych mediów potrzebuje finansowania, Twoje wpłaty czynią nas niezależnymi i samowystarczalnymi. Dziękujemy.

Wybrane dla Ciebie

Opublikował: PGO24

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
Pokaz wszystkie komentarze
Rakoniewiczanin
Rakoniewiczanin
7 lat temu

“w nasze wyjątkowej Hali Sportowej” i wszystko w temacie

rakon
rakon
7 lat temu

No dobrze powiedzial bo jest sie czym chwalic a nie wstydzic…. Wystarczy tych kompleksow, okoliczne, wieksze miasta nie maja takiego obiektu… wiec wrzuc na luz. Najlepiej jest krytykowac.

2
0
Co o tym myślisz? Prosimy o komentarz.x
()
x