Czy to już definitywny koniec Sokoła Rakoniewice?

Sokół Rakoniewice w roku 2015 obchodził jubileusz 90 lecia klubu. Czy ktoś mógłby wtedy przypuszczać, że sezon 2017/2018 może być ostatnim w rozgrywkach piłkarskich dla drużyny seniorów?

Braki kadrowe postawiły zarząd i sztab szkoleniowy pod ścianą. Ostatni wyjazdowy mecz ligowy w Pniewach się nie odbył, ponieważ zawodnicy Sokoła na mecz nie wyjechali.

Rozpaczliwy Apel Zarządu świadczy, że sytuacja jest naprawdę podbramkowa.

Ostatnia szansa, by zagrać w naszej gminie w klasie okręgowej.

Zapraszamy do gry w Sokole w klasie okręgowej. Po zakończeniu sezonu z różnych życiowych powodów rezygnuje z gry wielu zawodników, gdyż nie będą w stanie regularnie trenować i grać w meczach domowych oraz wyjazdowych.

Jeżeli nie uzupełnimy kadry drużyny seniorów nowymi zawodnikami, nie będzie funkcjonowała w naszym klubie drużyna seniorów. Wszystko zależy od tego, czy będą chętni, którzy pogodzą pracę, naukę, obowiązki rodzinne z regularnym trenowaniem i grą w nowym sezonie w klasie okręgowej.

Dlatego, jeżeli ktoś chciałby spróbować swoich sił na tym poziomie rozgrywkowym, prosimy o kontakt. Można brać udział w treningach każdego tygodnia, aż do końca sezonu, czyli 16 czerwca. Na dzisiaj potrzebować będziemy minimum jedenastu zawodników na każdą pozycję. Czekamy na zgłoszenia. Po 16 czerwca, jeżeli nie będziemy mieli wystarczającej ilości zawodników, nie zgłosimy zespołu seniorów do rozgrywek ligowych.

Kontakt z trenerem seniorów 692 214 920

Kontakt z prezesem klubu 606 339 402

Kontakt mailowy: [email protected]

Wielu z nas pamiętamy czasy, gdy na boisku w Rakoniewicach rozgrywane były spotkania czwartoligowe, a trybuny i stadion wypełniał się do ostatniego miejsca. Sobotnie czy też niedzielne mecze przyciągały na stadion całe rodziny, a gra w Sokole dla miejscowych chłopaków była czymś wyjątkowym i spełnieniem marzeń z dzieciństwa. Miejmy nadzieję, że czarny scenariusz się nie spełni.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *