Akademia Piłkarska Reissa rozpoczyna treningi w Rakoniewicach

Akademia Piłkarska Reissa ogłasza nabór w  gminie Rakoniewice. Działająca już w blisko 130 lokalizacjach akademia szuka miłośników futbolu, którzy dołączą do grona ponad 7325 zawodników w całej Polsce.

Każdy nowy zawodnik, który zasili szeregi klubu w trakcie wakacji otrzymuje oficjalną piłkę klubu! Treningi rozpoczną się we wrześniu.

Na dobry początek odbędą się dwa próbne treningi dla zawodników w wieku 4-12 lat. Udział mogą wziąć wszystkie chętne dzieci – zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Co ważne, grupy treningowe dopasowane są wiekiem oraz umiejętnościami, dzięki czemu możliwy jest stały rozwój każdego młodego piłkarza.

– Stawiamy na profesjonalizm. Obecnie w strukturach klubu funkcjonuje 270 trenerów i 290 asystentów, którzy posiadają wszelkie niezbędne kursy oraz liczne szkolenia zrealizowane nie tylko w krajowych, ale i w europejskich klubach. Akademia ma również najlepsze warunki dla dzieci do rozwoju sportowego –  sześć ośrodków szkoleniowych oraz dostęp do największej bazy szkoleniowej – podkreśla patron Akademii Piłkarskiej Reissa, Piotr Reiss.

Dowodami na skuteczną realizację autorskiego programu treningowego są sukcesy, jakie zawodnicy osiągnęli w ostatnim czasie:

  • Mistrzostwo Wielkopolski w Wojewódzkim Finale XIX Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.
  • Zwycięstwo w ogólnopolskim Turnieju o Puchar Prezesa PZPN.
  • Pierwsze miejsce w Miniturniej Deichmanna.
  • Klubowe Mistrzostwo Wielkopolski, zdobyte przez przedstawicieli rocznika 2002.
  • Awans do Centralnej Ligi Narodów

– Bycie uczestnikiem Akademii Piłkarskiej Reissa daje różne możliwości i to, jako rodzice, cenimy najbardziej. Nie są to jedynie regularne treningi, ale także możliwość zdrowej rywalizacji w myśl zasady fair play podczas turnieju Reiss Cup czy rozgrywek Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich, które odbywają się w weekendy. Dzieci mogą dzięki temu rozwijać swoją pasję, uczyć się współpracy  i szacunku dla przeciwnika. – mówi mama zawodnika, 8-letniego Adama.

Dodatkowo każdy uczestnik może korzystać z treningów przez 12 miesięcy w roku (zarówno w wakacje, jak i w ferie) oraz wziąć udział w partnerskich projektach skierowanych na rozwijanie konkretnych predyspozycji zawodników, takich jak Indywidualne Fundamenty Gry poprawiające motorykę i technikę adeptów czy Wielkopolska Akademia Bramkarska skierowana do osób marzących o grze na pozycji golkipera. Na cały okres pobytu w Akademii Piłkarskiej Reissa zawodnik ma wykupione ubezpieczenie, a także możliwość konsultacji z klubowym fizjoterapeutą.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją piłkarską przygodę w Rakoniewicach, wejdź na www.akademiareissa.pl i zarejestruj nowego zawodnika lub zadzwoń pod numer 502741749, by uzyskać niezbędne informacje.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.