22-latek z Rakoniewic z zarzutem posiadania narkotyków

22-latek z Rakoniewic został zatrzymany. Posiadał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze policji w trakcie kontroli osobistej ujawnili ponad 32 gramy amfetaminy.

12 stycznia około 22.00 policjanci z wydziału kryminalnego grodziskiej jednostki Policji wspólnie z policjantami z rakoniewickiego komisariatu w rejonie Osiedla Parkowego w Rakoniewicach skontrolowali zaparkowany tam samochód. Wewnątrz znajdowało się dwóch mężczyzn. Siedzący w samochodzie na widok policjantów zaczęli zachowywać się bardzo nerwowo. W trakcie kontroli osobistej u 22-letniego pasażera funkcjonariusze ujawnili pudełko po papierosach, a w nim woreczki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku. Przeprowadzone badanie dowiodło, że to amfetamina.

22-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Po dokładniejszym sprawdzeniu tych substancji okazało się, że łącznie zabezpieczono ponad 32 gramy silnego narkotyku. To około 50 „działek”, które nie trafią na czarny rynek.

Śledczy przedstawili młodemu mieszkańcowi Rakoniewic zarzut posiadania środków odurzających. Sprawa jednak się na tym nie kończy i jest w dalszym ciągu rozwojowa. Policjanci ustalają również, gdzie i od kogo kupił narkotyki. Za to przestępstwo może grozić mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.