17-letni motorowerzysta nie żyje [video]

17-letni motorowerzysta zginął na skutek wypadku komunikacyjnego, do którego doszło w Blinku dziś po południu.

Policjanci z grodziskiego Ogniwa Ruchu Drogowego poinformowali, że motorowerzysta z nieustalonych przyczyn zjechał na lewą część jezdni i uderzył w jadącą z naprzeciwka koparko – ładowarkę. Przyczyny tego wypadku będą wyjaśniali grodziscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wielkopolskim.

Mimo podjętej reanimacji 17-letni kierowca motoroweru zmarł w szpitalu.

12 listopada 2019 roku kilka minut przed godziną 17:00 oficer dyżurny grodziskiej jednostki policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w miejscowości Blinek w gminie Rakoniewice. Na miejsce zostali zadysponowani policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim. Funkcjonariusze będący na miejscu zdarzenia ustalili, że 17-latek kierując motorowerem nagle z nie ustalonych jak dotąd przyczyn zjechał na lewą część jezdni doprowadzając do zderzenia z jadącą z naprzeciwka koparko – ładowarką. Młody mężczyzna został przetransportowany przez Zespół Pogotowia Ratunkowego do Szpitala Powiatowego w Nowym Tomyślu. Tam pomimo podjętej reanimacji kierujący motorowerem zmarł.

-informuje grodziska policja

Policyjny technik kryminalistyki na miejscu wypadku zabezpieczył wszelkie możliwe ślady. Kierujący maszyną budowlaną został przesłuchany na powyższą okoliczność. Badanie stwierdziło, że mężczyzna w chwili kierowania pojazdem był trzeźwy. Na miejscu nadzór nad czynnościami policyjnymi sprawował Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Wielkopolskim.

Przyczyny oraz okoliczności tego wypadku będą badali grodziscy funkcjonariusze pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Grodzisku Wielkopolskim.

-informuje KPP Grodzisk Wlkp

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *