Coś dla miłośników kryminałów – książka do wzięcia

Trwa pora urlopów. Co zrobić z większą ilością wolnego czasu? Można np. poczytać ciekawą książkę.

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Czwarta Strona mamy dla naszych czytelników kryminały: „Kopia doskonała” Małgorzaty Rogali i „Koszmary zasną ostatnie” Roberta Małeckiego.

Krótkie opisy książek

Małgorzata Rogala „Kopia doskonała”

Śledcza, jakiej nie znajdziecie na kartach innych kryminałów!

Dominika otrzymuje zlecenie wyjazdu do Lyonu w celu skopiowania jednego z obrazów. Po skończonej pracy obraz znika, a kopistka nie wraca do Polski. Gdy jej babcia otrzymuje zdjęcie wnuczki na tle słynnego lyońskiego muralu, jest przekonana, że to zakamuflowana wiadomość. Prosi o pomoc Celinę – początkującą prywatną detektyw.

Celina wie, że decydując się na pomoc, będzie zmuszona do walki ze swoimi fobiami i pokonania traumy, której doznała dwa lata wcześniej. Mimo to podąża śladami kopistki. Ciągle jednak ktoś jest o krok przed nią. Żeby tego było mało, śladem Celiny podąża pewien tajemniczy mężczyzna…

Nowa seria polskiej mistrzyni kryminału psychologicznego!

Robert Małecki „Koszmary zasną ostatnie”

Mroźny luty 2017 roku. Podczas śnieżnej zawieruchy Marek Bener rozpoczyna poszukiwania ofiary mobbingu i chorującego na depresję Jana Stemperskiego. Mężczyzna zapewne targnął się na życie, dlatego dziennikarz zamierza szybko odnaleźć jego zwłoki i rozbroić własną, wciąż tykającą bombę problemów. Parę miesięcy wcześniej dostał zdjęcie, które zrujnowało go psychicznie, a teraz trzyma w rękach kolejne. Owładnięty strachem i sparaliżowany niemocą powinien stanąć do walki, której stawką będzie prawda o losie jego zaginionej żony. Ale Bener sam już nie wie, czy – w obliczu nowych faktów – woli poznać tę prawdę, czy śnić wciąż na nowo te same koszmary…

Jak otrzymać książkę? Wystarczy wysłać do 8 lipca maila na adres: [email protected], w temacie podać tytuł książki, a w treści swoje imię. Nagrody wylosujemy spośród przesłanych maili.

Dane przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.

Informacja o nagrodach dodana 24 lipca 2018 r.

Przeprowadzone losowanie wyłoniło szczęśliwych zwycięzców. Książki trafiły do:
Katarzyny – „Ja chyba zwariuję”
Wiesławy i Adriana – „Kopia doskonała”
Bartosza i Pawła – „Koszmary zasną ostatnie”
Weroniki – „Cała przyjemność po mojej stronie”

CZYTAJ DALEJ:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.